A fost reținut bărbatul care a lăsat fără oxigen Spitalul Pantelimon

Bărbatul care a provocat, joi seara, distrugeri la un rezervor de oxigen din curtea Spitalului ‘Sf. Pantelimon’ din Sectorul 2 al Capitalei a fost reținut pentru 24 de ore, anunță Poliția Capitalei, arată Agerpres. Urmează ca acesta să fie prezentat în fața magistraților, cu propunere privind instituirea unei măsuri preventive. Incidentul a fost semnalat joi seara, […]

The post A fost reținut bărbatul care a lăsat fără oxigen Spitalul Pantelimon appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...