Amendă de 70.000 de lei pentru un restaurant din Herăstrău
Un restaurant din Herăstrău a fost amendat cu 70.000 de lei, deoarece a depozitat în mod necorespunzător deșeurile, informează, miercuri, Poliția Locală a Municipiului București. La începutul anului, restaurantul mai primise alte două sancțiuni în valoare totală de 5.000 de lei, informează sursa citată. ”Nu a învățat din primele două sancțiuni. Acum a primit-o pe […]
The post Amendă de 70.000 de lei pentru un restaurant din Herăstrău appeared first on News Bucuresti.
