Amenzi de peste 19.000 de lei pentru persoane care au făcut mizerie în parcurile din Sectorul 6

Poliția Locală Sector 6 a aplicat, de la începutul anului, 36 de sancțiuni pentru aruncarea cojilor de semințe și a mucurilor de țigară în parcuri, valoarea totală a amenzilor ajungând la 19.100 de lei. Potrivit autorităților, odată cu venirea vremii calde și creșterea numărului de vizitatori în spațiile verzi, au reapărut și problemele legate de […]

The post Amenzi de peste 19.000 de lei pentru persoane care au făcut mizerie în parcurile din Sectorul 6 appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...