ANSVSA: Amenzi de 1,54 milioane de lei, după controalele din luna martie

Amenzi totale de 1,54 milioane de lei au fost aplicate de inspectorii sanitari veterinari şi pentru siguranţa alimentelor în urma unor controale derulate în luna martie, la nivel naţional, în sectorul produselor alimentare de origine nonanimală. Potrivit unui comunicat al Autorităţii Naţionale Sanitare Veterinare şi pentru Siguranţa Alimentelor (ANSVSA), remis miercuri AGERPRES, prin intermediul Direcţiilor […]

The post ANSVSA: Amenzi de 1,54 milioane de lei, după controalele din luna martie appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...