Hoți de flori, prinși în flagrant: spațiile verzi din Sectorul 6, vandalizate la scurt timp după amenajare
Spațiile verzi recent amenajate din Sectorul 6 au devenit, din păcate, ținta hoților, la scurt timp după ce florile au început să înflorească. Acum două nopți, în jurul orei 02:00, polițiștii locali au surprins pe camerele de supraveghere un bărbat care smulgea lalele cu tot cu bulbi de pe Calea Plevnei. Un echipaj a intervenit […]
The post Hoți de flori, prinși în flagrant: spațiile verzi din Sectorul 6, vandalizate la scurt timp după amenajare appeared first on News Bucuresti.
