Ministerul Sănătăţii: Cabinetul medical din Capitală, unde o femeie a decedat după o intervenție estetică, a fost închis

Cabinetul privat din Capitală, unde o pacientă a intrat în comă cerebrală și ulterior a decedat, după o intervenție estetică, a fost închis, anunță vineri Ministerul Sănătății. ”Deși, inițial, verificările au fost întârziate de faptul că unitatea a fost găsită închisă, în urma demersurilor, inspectorii sanitari au reușit să efectueze controlul, conform atribuțiilor legale”, a […]

The post Ministerul Sănătăţii: Cabinetul medical din Capitală, unde o femeie a decedat după o intervenție estetică, a fost închis appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...