Niculescu (ANRE): Dacă lumea se plânge de noi, eu consider că ne facem treaba relativ bine
După trei ani de mandat, cumva am reuşit ca toată lumea să fie supărată pe ANRE, dar lucrul acesta e un barometru, în sensul că dacă lumea se plânge de noi, consider că ne facem treaba relativ bine, a declarat, luni, la cea de-a opta ediţie a Forumului Energiei, preşedintele Autorităţii Naţionale de Reglementare în […]
The post Niculescu (ANRE): Dacă lumea se plânge de noi, eu consider că ne facem treaba relativ bine appeared first on News Bucuresti.
