Niculescu (ANRE): Dacă lumea se plânge de noi, eu consider că ne facem treaba relativ bine

După trei ani de mandat, cumva am reuşit ca toată lumea să fie supărată pe ANRE, dar lucrul acesta e un barometru, în sensul că dacă lumea se plânge de noi, consider că ne facem treaba relativ bine, a declarat, luni, la cea de-a opta ediţie a Forumului Energiei, preşedintele Autorităţii Naţionale de Reglementare în […]

The post Niculescu (ANRE): Dacă lumea se plânge de noi, eu consider că ne facem treaba relativ bine appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...