O persoană a provocat distrugeri la un rezervor de oxigen de la Spitalul Pantelimon/ Poliția Capitalei face cercetări

Poliția Capitalei face cercetări după ce, joi seara, o persoană ar fi provocat distrugeri la un rezervor de oxigen aflat în curtea Spitalului ‘Sf. Pantelimon’ din Sectorul 2 al Capitalei. ”În jurul orei 19:30, polițiști din cadrul Direcției Generale de Poliție a Municipiului București – Secția 9 Poliție au fost sesizați, prin apel la 112, […]

The post O persoană a provocat distrugeri la un rezervor de oxigen de la Spitalul Pantelimon/ Poliția Capitalei face cercetări appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...