Primăria Capitalei a eliberat parcarea de la Pantelimon. Din 600 de mașini au mai rămas doar 36

Primăria Municipiului București anunță că parcarea din zona Pantelimon a fost eliberată în mare parte, după apelul făcut către proprietarii autoturismelor abandonate sau depozitate acolo. Potrivit reprezentanților Primăriei, din aproximativ 600 de mașini care ocupau spațiul, au mai rămas doar 36. Autoritățile le-au mulțumit șoferilor care și-au mutat vehiculele voluntar, fără a mai fi necesară […]

The post Primăria Capitalei a eliberat parcarea de la Pantelimon. Din 600 de mașini au mai rămas doar 36 appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...