Sistemul de emitere a rovinietei, repus în funcțiune după o avarie de cinci ore

Sistemul informatic de emitere a rovinietei şi a peajului funcţionează în prezent normal, după ce în cursul dimineţii de miercuri, în intervalul 2:30 – 7:30, a fost indisponibil din cauza unor fluctuaţii mari de tensiune ale reţelei de alimentare cu energie electrică, a anunţat Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR). „CNAIR informează utilizatorii […]

The post Sistemul de emitere a rovinietei, repus în funcțiune după o avarie de cinci ore appeared first on News Bucuresti.

Distribuie pe:

Redactie

Orasul Bucuresti prezentat altfel! Aici poti gasi evenimente, cafenele, locatii, fotografii, oameni si idei frumoase, prezentat de tineri pentru tineri !

You may also like...